-°   dziś -°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 20.06.2022

Praca dla Nauczyciela przedzkola

1zł
Adres: Łukowica Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Niepubliczne Przedszkole im. św. Jana Pawła II w Łukowicy poszukuje na pełny etat nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Zadania:- prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych,- opieka nad dziećmi.

Oczekiwane umiejętności:- wykształcenie kierunkowe (pedagogika przedszkolna),- komunikatywność, miła prezencja- umiejętność wykorzystania nowych technologii w procesie nauczania,- otwartość na nowości w edukacji,- umiejętności interpersonalne,- chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Co można zyskać dołączając do naszego zespołu:- stabilne zatrudnienie,- umowę o pracę,- przestrzeń do rozwoju swojego potencjału,- możliwość uczestnictwa w szkoleniach,- zgrany zespół,- doświadczenie w pracy ze specjalistami.

Swoje CV (wraz z poniższą klauzulą) proszę przesłać  na podany adres e-mailowy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Anna Trystuła, Łukowica 44, 34-606 Łukowica w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Wyświetleń: 1796
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]