Przedstawiciel Handlowy | Mszana Dolna | Gorlice.in - gorlicki portal informacyjny
limanowa.in
Środa, 20 września, Filipina, Eustachy, Euzebia, Faustyna, Renata
Rejestracja »

Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
2017-09-06

Przedstawiciel Handlowy

Kontakt:   606481241

Firma Bogmar  zatrudni pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

 Miejsce pracy: Mszana Dolna

Zadania:

  •  budowanie sieci sprzedaży,
  •  obsługa klientów, utrzymywanie relacji handlowych,
  •  Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  •  Mile widziane doświadczenie w handlu min. 2 lata jako Przedstawiciel Handlowy (mile widziana branża okienna/budowlana),
  •  prawo jazdy kat. B,
  •  znajomość MS Office,
  •  doskonała organizacja pracy,
  • Chęci do pracy

Oferujemy:

  •  umowę o pracę,
  •  motywacyjny system wynagrodzenia,
  •  służbowy samochód, laptop oraz telefon,
  •  możliwości rozwoju,
  •  pakiet szkoleń branżowych,
  •  pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pomoc zespołu

Aplikacje CV prosimy składać na adres:

biuro@bogmar.biz

W tytule prosimy o dopisek: Praca - PVC

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Bogmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K.

z siedzibą w Mszanie Dolnej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.  Nr 133, poz. 883 z późniejszymi  zmianami)”

Lokalizacja:
Mszana Dolna
Ważne do:
2017-10-02
Nazwa:
Bogmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K.
Adres:
Ludwika Mroza 4, Mszana Dolna
Tel:
606481241
Wystawił:
Ilość wyświetleń:
436
Wyślij PW