Zatrudnię - Mechanik utrzymania ruchu | Tymbark | Gorlice.in - gorlicki portal informacyjny
limanowa.in
Niedziela, 24 września, Gerard, Teodor, Tomira, Tomir, Rupert, Dora, Maryna
Rejestracja »
2017-09-11

Zatrudnię - Mechanik utrzymania ruchu

Kontakt:   512409574

Do zakładu Tymbark- MWS Sp. z o.o. Sp.k. , z siedzibą w Tymbarku, 34-650 Tymbark 156, poszukujemy osób na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za utrzymanie ruchu na instalacjach produkcyjnych w zakresie mechaniki urządzeń oraz wykonywanie prac bieżących związanych z aktualnymi inwestycjami.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych
  • usprawnienia i optymalizację pracy linii
  • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz wykształcenie średnie lub zawodowe (mechanika/automatyka/elektronika/mechatronika)
  • masz doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy
  • umiesz dokonywać napraw urządzeń technicznych
  • jesteś gotów do pracy zmianowej
  • umiesz posługiwać się podstawowymi narzędziami warsztatowymi typu: wiertarka, szlifierka kątowa, narzędzia pomiarowe, etc.
  • cechuje Cię komunikatywność i zaangażowanie w działaniu

ZAPEWNIAMY:

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacji
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji w ramach spółek z Grupy Maspex Wadowice, w tym Tymbark-MWS Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą w Tymbarku 156 (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 nr 101 poz. 926 t.j. z późn. zm.)

Lokalizacja:
Tymbark
Ważne do:
2017-10-05
Nazwa:
Tymbark 156
Adres:
Tymbark 156
Tel:
512409574
Wystawił:
Ilość wyświetleń:
828
Wyślij PW