Przyjmę do pracy inżyniera robót (kierownik robót budowlanych) | Limanowa (Małopolska) | Gorlice.in - gorlicki portal informacyjny
limanowa.in
Środa, 17 stycznia, Marian, Rościsław, Antoni, Jan, Henryk
Rejestracja »
2017-12-30

Przyjmę do pracy inżyniera robót (kierownik robót budowlanych)

Kontakt:   697063675

Zatrudnię inżyniera budowy.

UMIEJĘTNOŚCI:

  • znajomość programów do kosztorysowania,
  • znajomość programów do projektowania m.in. CAd
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność czytania projektów
  • umiejętność pracy w zespole

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • prawo jazdy kat. "B"

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za prawidłowość i tempo prowadzonych prac
  • odpowiedzialność za powierzone narzędzia itp.
  • sprawowanie nadzoru nad zespołem pracowników,
  • kontakt z klientem w zakresie doradztwa technicznego, optymalizacji i doboru najlepszych rozwiązań

OFERUJEMY:

  •              umowę o pracę lub samozatrudnienie

Zainteresowanych proszę o kontakt:

697-063-675 lub 788-501-629

CV i LIST MOTYWACYJNY prosze przesyłac na adres

andrzejkedron.ak@gmail.com

Lokalizacja:
Limanowa (Małopolska)
Ważne do:
2018-01-20
Tel:
697063675
Wystawił:
Ilość wyświetleń:
852
Wyślij PW