Monter Rozdzielnic Elektrycznych | Limanowa | Gorlice.in - gorlicki portal informacyjny
limanowa.in
Niedziela, 24 września, Gerard, Teodor, Tomira, Tomir, Rupert, Dora, Maryna
Rejestracja »
2017-09-01

Monter Rozdzielnic Elektrycznych

Kontakt:   (18)337 00 90
Zakład Usługowo-Produkcyjny EMITER Sp. J.

Producent obudów i rozdzielnic elektrycznych z siedzibą w Limanowej

zatrudni na stanowisko:Monter rozdzielnic elektrycznych.

Stanowiska:

1. Elektryk,

2. Pomocnik elektryka.

Zakres obowiązków:

-montaż rozdzielni elektrycznych,

-składanie obudów termoutwardzalnych.

Wymagania:

• wykształcenie elektryczne,
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
• umiejętność dobrej organizacji pracy,
• mile widziane uprawnienia SEP,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• stabilną pracę,
• możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie,
• niezbędne narzędzia do pracy,
• pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole.
• możliwość rozwoju zawodowego.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@emiter.com,  w tytule: "Monter rozdzielnic elektrycznych".  Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
Lokalizacja:
Limanowa
Ważne do:
2017-09-26
Nazwa:
Zakład Usługowo Produkcyjny "EMITER" Spółka Jawna Stanisław Bieda, Piotr Lis
Adres:
ul. Skrudlak 3
Tel:
(18)337 00 90
Wystawił:
Ilość wyświetleń:
696
Wyślij PW