Ekspedientka - Asystentka | Limanowa | Gorlice.in - gorlicki portal informacyjny
limanowa.in
Piątek, 21 lipca, Daniel, Daniela, Dalida, Wiktor, Wawrzyniec
Rejestracja »
2017-06-30

Ekspedientka - Asystentka

Kontakt:   503010602

Naturhouse

firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki,
poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Ekspedientka - Asystentka Sprzedaży,
miasto: Limanowa

Opis stanowiska

profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
utrzymanie kontaktu z klientem, budowanie przyjaznej atmosfery i otwartych relacji;
sprzedaż i promocja produktów z asortymentu Naturhouse;
realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
aktywne promowanie Centrum Dietetycznego;
dbałość o estetykę punktu i ekspozycję;
aktywne uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse.

Wymagania:

wykształcenie minimum średnie;
komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem;
dobra organizacja pracy własnej;
odpowiedzialność/dokładność;
zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań;
wysoka kultura osobista;
umiejętności obsługi komputera i kasy fiskalnej;
mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o stałą podstawę + premię;
możliwość rozwoju zawodowego;
pakiet szkoleń finansowany przez pracodawcę;
satysfakcję z wykonywanej pracy.

Cv Proszę przesłać na maila: arturzenka@gmail.com

Lokalizacja:
Limanowa
Ważne do:
2017-07-21
Nazwa:
NaturHouse
Adres:
kosciuszki 15
Tel:
503010602
Wystawił:
Ilość wyświetleń:
1690
Wyślij PW