Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia

Turniej Piłki Nożnej na Chopina

Opublikowano 19.08.2011 18:37:15 Zaktualizowano 05.09.2018 11:44:40
0 3452

Dzięki współpracy Zarządu Osiedla nr 4 w Gorlicach oraz Łukasza Brzeziańskiego, Animatora Sportu i Rekreacji w Gorlicach udało się zorganizować I Wakacyjny Dzień Sportu. Miejscem rywalizacji najmłodszych mieszkańców Gorlic było boisko przy ulicy Chopina.

Dzień Sportu w Gorlicach poprzedziły zapisy na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej. To miał być i jak się później okazało był główny punkt dnia. Na specjalnie przygotowanym boisku przy ulicy Chopina zagrało sześć drużyn młodzieżowych – Osiedle Górne, Glinik, Black Tiger Osiedle nr 4, Football Team II, Osiedle Młodych oraz Football Team. Rozgrywki były prowadzone w dwóch grupach – młodszej oraz starszej. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” po 10 minut każdy z 5 minutową przerwą.

Poniżej prezentujemy wyniki spotkań w poszczególnych grupach

Osiedle Młodych – Football Team – 5:0

Osiedle Górne – Football Team – 9:0

Glinik – Osiedle Młodych – 1:0

Osiedle Górne – Osiedle Młodych – 1:0

Football Team – Glinik – 0:9

O zwycięstwie w grupie starszych zadecydowały rzuty karne pomiędzy drużynami Osiedla Górnego a Glinika. Ostatecznie lepiej poradzili sobie zawodnicy z Osiedla Górnego wygrywając 3:1