-°   dziś -°   jutro
Niedziela, 28 czerwca Leon, Ireneusz, Florentyna, Ligia

nieufny

Dołączył do portalu: 2018-08-20 13:38:55
Ostatnia aktywność: 2026-06-12 22:18:44

Komentarze do artykułów: 2514

Urodziła w domu dziecko; miała nie wiedzieć, że jest w ciąży

Mogła nie wiedzieć, że jest w ciąży, bo np. w trakcie aktu nie było jej w domu.

2024-10-31 15:35:01
32-latka zatrzymana za jazdę z uszkodzoną oponą. Miała ponad 2 promile

Co ci nie pasuje w komentarzu mikosa? Też jeździsz po pijaku? Karać zapijaczonych kierowców , karać srogo i konsekwentnie!

2024-10-30 19:43:16
Poważny wypadek drogowy w Krakowie, poszkodowana kobieta i jej 7-letnie dziecko

Sprawca powinien być sądzony jak za próbę zabójstwa, bo jeśli ktoś jedzie pijany lub naćpany, to ewidentnie może kogoś pozbawić życia, czyli jest potencjalnym zabójcą. To samo dotyczy kierowców drastycznie przekraczających dozwolona prędkość, skutkiem czego bywa spowodowanie śmiertelnego wypadku. Statystyki podane w powyższej notatce prasowej dotyczące ilości pijanych i odurzonych kierowców na milion przebadanych oraz wyrządzonych przez nich szkód w jednym tylko województwie, w krótkim okresie czasu, są przerażające i porażające. A wszystko to w ultrakatolickim kraju.

2024-10-23 21:26:21
Nowa gmina i "stary" pełnomocnik wyznaczony przez Donalda Tuska

A ja chcę wiedzieć, dlaczego miałem ruszać tyłek, skoro wpłacałem właśnie po to, żeby mieć takie zabezpieczenie i w umowie podpisanej z przedstawicielem drugiego filaru nie było mowy o niespodziankach. A poza tym w kontekście tego wyboru, o którym piszesz, straciłem całkowicie zaufanie do władzy i wszelkich filarów przez nią promowanych.

2024-10-22 18:58:56
Nowa gmina i "stary" pełnomocnik wyznaczony przez Donalda Tuska

A kto skazał na emigrację zarobkową 2 mln młodych Polaków, a teraz produkuje jakieś raporty, z których wynika ,że dzieci w Polsce się nie rodzą. W raportach przemilcza fakt, że owszem Polki rodzą chętnie i wielokrotnie ale w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Danii, Niemczech, Holandii. Ciekawe, dlaczego? A Polska coraz bardziej krajem starych ludzi stoi. Wszystkie "elyty" okrągłostołowe mają w tym swoją " zasługę".

2024-10-22 18:47:33
Nowa gmina i "stary" pełnomocnik wyznaczony przez Donalda Tuska

Czy to przypadkiem nie ten pan ze zdjęcia zachęcał swego czasu we wszystkich mediach do przekazywania części składek emerytalnych na tzw. drugi filar, aby emerytury były godne? Posłuchałem, jak miliony moich rodaków i oszczędzałem w drugim filarze, aż któregoś dnia ten sam pan ogłosił koniec tego oszczędzania i pieniądze zgromadzone na subkontach trafiły z powrotem do ZUS-u. I zgasły moje nadzieje na godną emeryturę. Czy tak się zachowuje odpowiedzialny polityk? W jakim jeszcze kraju taki polityk zostałby wybrany ponownie premierem?

2024-10-22 17:48:26
Nowa gmina i "stary" pełnomocnik wyznaczony przez Donalda Tuska

Antykaczysto, masz dużo racji, ale zapomniałeś o jednym: PiS Polakom z nieba nie spadł, PiS był skutkiem fatalnych rządów poprzedników, zaniedbujących w rozmaitych obszarach, w tym - finansowym - polskie rodziny, emerytów, osoby słabe i wykluczone, a jedynym usprawiedliwieniem było powtarzane w nieskończoność: "Piniendzy nie ma i nie będzie." Nikt nie wyjaśniał, dlaczego tych pieniędzy nie ma, i co robi rząd, żeby pieniądze były. Trudno się więc dziwić, że kiedy PiS poprawił przede wszystkim sytuację finansową milionów Polaków, te miliony go zaakceptowały, bo ludzie patrzą z perspektywy portfela i trudno się temu dziwić, a ten portfel za czasów rządów PO był bardzo pusty.

2024-10-22 11:11:22
Liczba urodzeń wciąż spada

j60, jeszcze lepiej z przyrostem naturalnym było w Galicji za czasów Franciszka Józefa, zapomniałeś podać ten przykład?.

2024-10-22 10:30:35
Liczba urodzeń wciąż spada

A jaki model rodziny propagują prawackie media? 2 +15 i biedę z nędzą, byle dzietność była duża i miał kto pracować na utrzymanie prawaków i kleru? - To se już ne vrati - rzekliby nasi bracia Czesi.

2024-10-21 20:14:02
Liczba urodzeń wciąż spada

" Dramatycznie niska dzietność jest wypadkową zmniejszającej się liczby kobiet w wieku rozrodczym oraz współczynnika dzietności i przeciętnej liczby urodzonych dzieci". Jakiś " mundry" wytłumaczył, że nie ma dzieci, bo się nie rodzą w takiej liczbie, jak dawniej. A może nie ma dzieci, bo brak tanich mieszkań potrzebnych, by rodzina miała własny kąt, bo niskie zarobki małżonków, bo brak miejsc w przedszkolach i żłobkach, bo przepracowane młode kobiety nie mają ochoty być już siłaczkami, pracować zawodowo, wychowywać dzieci w państwie z dykty.

2024-10-21 18:24:25
Nietrzeźwy kierowca "zawisł" na ogrodzeniu

Portal ciągle informuje o różnorakich zdarzeniach drogowych na terenie Limanowszczyzny spowodowanych przez pijanych kierowców. strach wyjeżdżać na drogę, więc się pytam czy nie ma na tych potencjalnych zabójców drogowych żadnej rady?? Co z egzekwowaniem zaostrzonego prawa dla przestępców drogowych, w tym rekwirowanie pojazdów? W jakim jeszcze cywilizowanym kraju pijana hołota zagraża tak nagminnie użytkownikom dróg? I co najdziwniejsze, Limanowszczyzna ,w tym Konina, to matecznik katolików i jak widać niewiele z tego katolicyzmu wynika w kwestii poszanowania zdrowia i życia bliźniego swego.

2024-10-21 17:27:25
Szpital z nowym sprzętem od WOŚP pomimo kontrowersji wokół finału

Gdzie są zatem pieniądze z "naszych wysokich składek na służbę zdrowia," skoro Owsiak musi kupować nowoczesny sprzęt specjalistyczny dla szpitali z dobrowolnych datków obywateli w trakcie publicznej akcji dobroczynnej? A barany i owce to zdaje się nie Owsiak pozyskuje i strzyże.

2024-10-17 18:58:42
Szpital z nowym sprzętem od WOŚP pomimo kontrowersji wokół finału

Masz rację Południe, tylko księża unikają polityki, dlatego nie piszesz o nich złego słowa.

2024-10-17 18:51:27
Szpital z nowym sprzętem od WOŚP pomimo kontrowersji wokół finału

Pokaż ciekawy, jak robić tak wielką logistycznie akcję społecznie, po godzinach pracy. Dasz radę!

2024-10-17 18:39:25
Szpital z nowym sprzętem od WOŚP pomimo kontrowersji wokół finału

Mógł nie dać a dał, więc jednak łaskawca, czy ci się to podoba, czy nie.

2024-10-17 18:30:45
Prokuratura: sformułowano 11 zarzutów wobec posła Łukasza Mejzy

Za sam wygląd 10 lat, o reszcie nie wspomnę.

2024-10-16 19:38:18
Mimo częstszych kontaktów z ludźmi, wilki nadal boją się człowieka

A gdzie to tak trudno ci spotkać sarnę młodą czy starą, chyba na Rynku w Limanowej? Rusz w teren, to zobaczysz sporo takiej zwierzyny, a poza tym zapytaj myśliwych, gdzie są jelonki, sarenki, zajączki, itp. Moim zdaniem, lobby myśliwskie, szczególnie niemieckie, zagięło parol na wilki, będą przyjeżdżać na polowania do Polski, bo u siebie już wszystko wystrzelali. Człowiek jest jedną z wielu , nie jedyną, istotą na Ziemi i czas. żeby minory to rozumiały. Nikt nie może potwierdzić ataku wilków na człowieka na Słowacji, a to co krąży w sieci, to zapewne propaganda mająca wzmocnić "słuszny" strach przed " złymi" wilkami, napadającymi na "dobrego" człowieka i wzmocnić narrację o konieczności odstrzału.

2024-10-09 21:40:38
Mimo częstszych kontaktów z ludźmi, wilki nadal boją się człowieka

To w ramach " Zielonego Ładu" ma się dokonać ta rzeź części populacji wilków? Zielony Ład nie kojarzy się von der ... ze ścisłą ochroną zagrożonych gatunków dzikich zwierząt? Co to za hipokryzja? Mam nadzieję, że gremia odpowiedzialne i rozumne z poszczególnych państw UE nie wydadzą zgody na tę eksterminację, a Zieloni ruszą wilkom z pomocą, uruchomią się też protesty obywatelskie. Nie może wąziutka grupa współczesnych możnowładców europejskich, w tym - vonów - dyktować praw setkom milionów obywateli UE bez konsultacji z tymiż obywatelami.decydować za całe narody w sprawach

2024-10-09 19:47:53
Candy została szczęśliwie odnaleziona

Candy - sama słodycz i samo piękno. Dbaj o siebie, Candy!

2024-10-06 14:36:20
Zamaskowani mężczyźni z bronią. Panika po wiadomości do rodziców

vvv, według mnie lęk i strach wywołało zdarzenie, które dyrektorka przywołuje w swoim komunikacie, zaś sam jej apel o wzmożoną opiekę nad dziećmi w zaistniałej sytuacji we mnie np. żadnego strachu nie budzi, a jedynie zapala czerwoną lampkę, że należy bardzo dbać o swoje bezpieczeństwo wszędzie i na każdym kroku. Poza tym, czy dyrektorka, jako urzędnik państwowy, nauczyciel, opiekun młodzieży, powinna przemilczeć, zlekceważyć bulwersujące zdarzenie, o którym się dowiedziała, zdarzenie godzące w bezpieczeństwo, w tym być może jej uczniów?

2024-10-05 14:36:07
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]