WYBORY SAMORZĄDOWE 2024 - REKLAMA
KWW „O lepsze jutro”
Jolanta Juszkiewicz Burmistrz Miasta Limanowa, Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Irena Grosicka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Krystyna Świderska Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Michał Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Adam Dębski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Jarosław Gąsior Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Emil Michałek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Dominika Bulanda Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Adam Król Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Dorota Wójtowicz Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Piotr Biedroń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Zbigniew Oleksy Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Edyta Wyżycka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Lesław Zelek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Komitet wyborczy Wspólny Powiat
Marta Woźniak Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dariusz Molek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Stanisława Żurek Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Renata Ogiela Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Ewelina Kadzik Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Bolesław Jania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Maria Guzik Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Mateusz Wroński Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Angelika Raczek-Ślazyk Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Justyna Liszka Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Leszek Lis Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Anna Stożek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Marek Trzópek Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Marian Wójtowicz Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Roman Migdał Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Janusz Potaczek Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Grażyna Gocal Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jerzy Jabłoński Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Marcin Matras Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Jolanta Pięta Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Natalia Tomala Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Piotr Duda Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Agnieszka Cebula Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Grzegorz Kruczek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Aneta Kujacz Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Aleksandra Śliwa Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Maria Smoter Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Antoni Róg Okręg nr 3 Miasto Mszana Dolna, Gmina Niedźwiedź
Renata Salabura Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Natalia Szubryt Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Dorota Stanisławczyk Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
Agata Zięba Okręg nr 6 Gmina Kamienica, Gmina Łukowica
Helena Kania Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Michał Mysza Okręg nr 4 Gmina Mszana Dolna
Antoni Majka Okręg nr 5 Gmina Dobra, Gmina Jodłownik
Jan Więcek Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Słopnice, Gmina Tymbark
Antoni Frączek Okręg nr 2 Gmina Laskowa, Gmina Limanowa
KWW Limanowska Wspólnota Samorządowa
Dariusz Jeż Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 7
Jakub Pacut Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 6
Piotr Zoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 2
Janusz Kądziołka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 12
Wiesław Sędzik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 5
Andrzej Gawlik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 15
Dawid Mól Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 1
Stanisław Orzechowski Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 8
Dariusz Mrożek Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 13
Sebastian Wójcik Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 3
Krystyna Prędka Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 11
Waldemar Śliwa Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 10
Karol Ficoń Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 14
Walenty Rusin Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 9
Bożena Kaja Rada Miasta Limanowa, Okręg nr 4
Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa
KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
Maria Duchnik Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Stanisław Piegza Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 2
Urszula Sroka Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
Zygmunt Mirosław Rada Powiatu Limanowskiego, Okręg nr 1 Miasto Limanowa, Gmina Tymbark, Gmina Słopnice
KWW Samorządowe Przymierze
KWW Wspólne Sprawy
Pokaż więcej
Sport
Ogłoszenia promowane
dodaj ogłoszenieGalerie
Turniej charytatywny w Tymbarku dla Marcinka Sporka. Wizyta znanego trenera Franciszka Smudy.
174 zdjęć
Zjawiskowy poranek w Beskidzie Wyspowym
56 zdjęć
Procesja rezurekcyjna w Starej Wsi
117 zdjęć
- Turniej charytatywny w Tymbarku dla Marcinka Sporka. Wizyta znanego trenera Franciszka Smudy.
- Zjawiskowy poranek w Beskidzie Wyspowym
- Procesja rezurekcyjna w Starej Wsi
- Święto Strażaka 2012 w Gorlicach
- Gorliczanie na pikiecie pod Pałacem Prezydenckim - 24 maj
- Podpisanie umow na remonty dróg
- I Gorlicki Marsz Żonkilowy
- Piknik Integracyjny w Gorlicach
- I Gminny Dzień Strażaka w Moszczenicy
- Nowa karetka w gorlickim szpitalu